Про автоцентр

Офіційний дилер КІА «Автоцентр на Харьківскому» є частиною Української  Автомобільної Корпорації з 2009 року.

«Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179 – один з наймолодших серед офіційних автосалонів КIA в Києві, займається продажем і обслуговуванням автомобілів південнокорейської корпорації KIA Motors. Автоцентр попонує повний спектр послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів KIA.

Фахівці салону знають, що придбання авто - важливий і хвилюючий момент для кожного водія, і готові надати всю необхідну допомогу при виборі, у процесі купівлі та подальшої експлуатації. Для цього "Автоцентр на Харківському" має всі засоби – в ньому покупці зможуть знайти новітні моделі автомобілів КІА. Також в наявності великий склад аксессуарів і запасних частин, висококласний сервісний центр, оснащений сучасним обладнанням. 

У салоні Вас радо зустрінуть висококваліфіковані співробітники, які не тільки допоможуть ааобрати автомобіль згідно з індивідуальним запитом покупця, а й обов'язково познайомлять з поточними акціями, знижками і програмою лояльності Drive2U для автовласників. Дві затишні зони відпочинку для відвідувачів, гарячі напої, бездротовий інтернет дозволять із задоволенням провести час в салоні «Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179.

«Автоцентр на Харківському» - офіційний дилер KIA, тому пропонує своїм покупцям кілька переваг при покупці автомобіля:
По-перше

це бездоганна якість всіх автомобілів, гарантована заводом-виробником. На всі автомобілі, придбані в Автоцентрі,  поширюється офіційна гарантія від виробника з моменту покупки нового авто. 

По-друге

покупцям гарантовано митне оформлення автомобіля згідно всіх правил і законів України. На відміну від сторонніх компаній, які часто використовують напівлегальні схеми ввезення та неповну сплату мита, Автоцентр на Харківському шосе, 179 працює в чіткій відповідності до чинного законодавства. 

По-третє

тільки «Автоцентр на Харківському» може запропонувати обслуговування найвищого рівня якості. Автосалон обладнаний новітньою технікою в суворій відповідності до рекомендацій заводів-виробників, тому власникам автомобілів KIA, які вирішать звернутися до Автоцентру для обслуговування свого автомобіля, забезпечено професійне і уважне ставлення на всіх етапах купівлі та експлуатації обраної моделі. Кваліфіковані співробітники, які працюють в автосалоні і в технічному центрі, пройшли спеціальне навчання і підготовку. Будь-яка консультація або ремонтні роботи виконуються швидко і грамотно, при цьому кожному відвідувачеві гарантований індивідуальний підхід.

Завдання «Автоцентрa на Харківському» на Харківському шосе, 179 - завжди пропонувати тільки найкращу якість і  постійно удосконалюватися, щоб перевершувати очікування споживачів.

KIA «Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179 - надійний партнер, що входить в структуру УкрАВТО, завжди радий Вас вітати на Харківському шосе, 179.