Запчастини

Тільки оригінальні запчастини KІА і ЗАЗ в «Автоцентрі на Харківському» на Харківському шосе, 179  

 KІА і ЗАЗ «Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179, здійснюючи ремонтні роботи та сервісне обслуговування автомобілів KІА і ЗАЗ, використовує тільки оргінальні запчастини КІА і ЗАЗ.

У «Автоцентрі на Харківському» Ви зможете:

0
  1. Придбати оригінальні запчастини KIA і ЗАЗ .
  2. Придбати будь-яке додаткове обладнання для автомобіля, з наступною установкою. 
  3. Пройти ТО (технічне обслуговування), щоб бути впевненим у надійності автомобіля.

Відідл запчастин KІА і ЗАЗ «Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179 - це не тільки оргигінальні запчастини КІА і ЗАЗ, а й досвідчені фахівці, які пройшли спеціальну підготовку в суворій відповідності до вимог виробника, які допоможуть Вам підібрати необхідні запчастини, що є основою якісного сервісу. 

Офіційний сервісний центр KІА і ЗАЗ «Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179, використовує запчастини оригінального походження від виробника з високим індексом довіри. 

Если Вы хотите быть уверенным в качестве запасных частей –  подготовленные специалисты официального сервисного центра KІА и ЗАЗ «Автоцентр  на Харьковском»  помогут Вам определится с выбором!

Якщо Ви хочете бути впевненим у якості запчастин - підготовлені фахівці офіційного сервісного центру KІА і ЗАЗ «Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179 допомлжуть Вам визначтитсия з вибором!

0

 

Офіційний Дилерський Центр KІА і ЗАЗ «Автоцентр на Харківському» на Харківському шосе, 179 - завжди пропонує найкращу якість запчастин і обслуговування і постійно удосконалюється, щоб перевершувати очікування споживачів.

0

 

Графік роботи відділу запчастин: 
ПН-СБ: з 08:00 до 20:00 
НД: з 09:00 до 19:00
тел: (044) 393 23 34; (044) 393 23 39